top of page

Zumba Fitness / Power Pump, a dla najmłodszych Zumba Kids

ORANGE FITNESS KLUB

5 wrz 2021

Poniedziałki, środy i piątki należą do Pauliny, która poprowadzi dla Was Zumbę Fitness i Power Pump, a dla najmłodszych Zumbę Kids 🙂🔥
Cześć wszystkim!
Nazywam się Paulina Wachacz. Od ponad 6 lat jestem licencjonowanym Instruktorem zajęć grupowych. Moją ulubioną formą zajęć jest Body Pump oraz Zumba Fitness, które poprowadzę dla Was już niedługo! Aktualnie aktywnie spędzam czas ze synkiem-cały czas w biegu 🙂 Moje motto to: Nigdy się nie poddawaj! Do zobaczenia na zajęciach!
Krótka informacja o zajęciach:
- Zumba to inspirowane latynoskimi rytmami połączenie tańca i aerobiku, które przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stworzą niepowtarzalną atmosferę. Rytmy takie jak marenge, salsa, cumbia, reggeton, flamenco, samba, taniec brzucha porwą Cię do zabawy.
- Power Pump to trening wytrzymałościowo-siłowy z użyciem sztangi. Obciążenie dostosowane jest indywidualnie do możliwości każdej z ćwiczących osób, a także wzmacnianej grupy mięśni. Dzięki odpowiednio dobranemu obciążeniu ćwiczenia wysmuklają sylwetkę, powodują wzrost siły i wytrzymałości mięśni. Trening ma charakter ogólnorozwojowy. Podczas niego kolejno wzmacniane są poszczególne grupy mięśniowe zarówno górnej, jak i dolnej partii.
Zajęcia odbywać będą się w poniedziałki i środy:
- godz. 17.00 Zumba Fitness
- godz. 18.00 Power Pump
Piątek godz. 16.30 ZUMBA KIDS !!!🙂
Serdecznie zapraszamy 🔥🔥🔥💪💪💪

bottom of page