top of page

Trening ogólnorozwojowy

ORANGE FITNESS KLUB

5 wrz 2021

Już od września zapraszamy Wszystkich na zajęcia grupowe w naszym klubie 🔥🔥🔥
Pierwszą z osób, która poprowadzi dla Was zajęcia jest Iza - młoda, energiczna studentka 5 roku fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, trener personalny.
Iza poprowadzi dla Was zajęcia ogólnorozwojowe oraz stretching.
Poniżej krótka informacja o zajęciach:
- Trening ogólnorozwojowy to zbiór ćwiczeń angażujących do pracy wszystkie najważniejsze partie ciała. Zajęcia będą składać się z rozgrzewki, ćwiczeń głównych i rozciągania. Trening będzie odbywać się w Sali fitness, w postaci obwodu. Oznacza to, że na każdej stacji będzie wykonywane inne ćwiczenie na określoną partie ciała.
- Stretching – zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu mięśni w celu ich uelastycznienia, a także poprawieniu ukrwienia układu motorycznego i spowodowanie jego rozruszania. Stretching to prosty i skuteczny sposób poprawiania i utrzymania sprawności ruchowej przez całe życie. To także wspaniały system redukcji stresu oraz napięć mięśniowych, których najczęstszym podłożem jest stres.

bottom of page